Boomhutervaring in de lente en late zomer

De boomhutten in beeld [video]

Verblijfsformules in de boomhutten

Ontdek de verchillende verblijfsformules om op avontuur te gaan in onze gloednieuwe boomhutten :

3=2 weekends in Massembre

Zin in een weekendje weg in mei? Ontdek twee unieke 3=2 weekends in Massembre: een ontspannen natuurweekend rond 1 mei of een sfeervol Venetiaans weekend in de tuinen van Annevoie (22–24 mei). Kies jouw ervaring en geniet van rust, natuur en beleving.

Actieve weekends in de Ardennen - wandelen, fietsen en water in Massembre

In juni ontdek je de Maasvallei tijdens drie actieve weekends in Domaine de Massembre. Kies voor kajakken op de Lesse, fietsen langs de Maas of wandelen tijdens de ZomerHike. Overdag trek je de natuur in, ’s avonds geniet je van comfort, gezelligheid en de sfeer van de Vuurschuur.

Camperweekends Ardennen | Massembre juni 2026 (water, hike, fiets)

In juni verwelkomt Massembre voor het eerst campers tijdens drie thematische weekends: water, wandelen en fietsen. Je verblijft op het domein met alle voorzieningen en maaltijden al of niet inbegrepen. Kleinschalig (±15 plaatsen), midden in de natuur en vlak bij bar en restaurant.